De 4 seizoenen honden cursus Van Stal is een jaartraject waarin je elk seizoen een maand lang wekelijks nieuwe ideeën op doet (4x). Je wordt voorzien van seizoensgebonden tips en trucs voor een nog betere samenwerking tussen jou en je hond.
Voor wie:
Omdat je na de Basisschool Van Stal natuurlijk leuke dingen met je hond wil blijven doen en al het geleerde uit wil bouwen naar ‘gewoonte’ gedrag hebben wij de 4 seizoenen cursus voor jou bedacht.
Het 4 seizoenen traject biedt je mogelijkheid te snuffelen aan allerlei praktijkgerichte opties om je training en de samenwerking tussen jou en je hond uit te breiden.
Heb je nog een jonge hond dan is het een ideale manier om in de meerdere levensfase van je hond de vinger aan de pols te houden om ongewenst gedrag te kunnen tackelen of te kunnen voorkomen.
Heb je al een wat oudere hond dan brengt dit traject je de mogelijkheid om lekker bezig te zijn, je hond de juiste uitdagingen te geven en jullie onderlinge band kracht bij te zetten.
Elk seizoen heeft zijn eigen thema dat je ook thuis weer toe kan passen. Praktijkgerichte thema’s om te voorzien in jullie beide behoeftes.
(In principe is deze training bedoeld voor cursisten die al de Basisschool Van Stal hebben doorlopen. Kom je van een andere hondenschool en zou je graag meedoen? Informeer dan naar de mogelijkheden)
Herfst:
Op regenachtige dagen ben je misschien iets minder geneigd om lange wandelingen te maken. Jouw hond verdient natuurlijk wel uitdaging en iets leuks te doen met jou! Zowel binnen als buiten valt er nog genoeg leuks te bedenken in de vorm van snuffelspellen hersenwerk en puzzels. (Binnen locatie Van Stal)
Winter:
Bij koud weer is in beweging blijven een must. Trucs en spel voor binnen en buiten bieden uitkomst voor een nog betere samenwerking en een ontwikkeling van jouw creatieve brein en het nadenkend vermogen van jouw hond. (Binnen locatie Van Stal)
Lente:
In de lente gaan we er op uit voor interactieve wandelingen. Deze wandelingen zitten boordevol uitleg over lichaamstaal, spel en praktijkgerichte oefeningen. Dit complete pakket maakt jullie uitje weer tot een feestje. (Bij slecht weer is er evt. mogelijkheid uit te wijken naar de overdekte locatie Van Stal)
Zomer:
Zinderende warmte, dus niks lekkerder dan waterspelletjes en zwemmen. De ideale tijd om te oefenen met afleiding rondom picknick kleedjes en paarden. (Praktijk wandelingen en locatie Van Stal)
Kosten:
4 seizoenen – € 480,-
3 seizoenen – € 390,-
2 seizoenen – € 280,-
1 seizoen – € 155,-
Wil je meer dan 1 seizoen doen? Laat het ons weten via de mail! Je ontvangt een kortingscode voor de aanschaf van een volgend seizoen.
De starttijd voor de lessen is 17:00 uur.